надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я

Вина bag in box

Показати:
Сортувати за:
Спецпропозиція
Вино біле Боставан 3 л (Bostavan 3L)

Вино біле Боставан 3 л (Bostavan 3L)

Вино біле Боставан 3 л (Bostavan 3L)Об’єм –3 л Міцність  — 12% ..

Роздрібна ціна: 215,00 грн.

  • Опт від 6 шт - 180,00 грн.
  • Опт від 12 шт - 175,00 грн.
  • Опт від 30 шт - 170,00 грн.

Спецпропозиція
Вино червоне Боставан 3 л (Bostavan 3L) Новинка

Вино червоне Боставан 3 л (Bostavan 3L)

Вино червоне Боставан 3 л (Bostavan 3L)Об’єм –3 л Міцність  — 1..

Роздрібна ціна: 215,00 грн.

  • Опт від 6 шт - 180,00 грн.
  • Опт від 12 шт - 175,00 грн.
  • Опт від 30 шт - 170,00 грн.


    І в пляшці вина можна віднайти більше філософії, аніж в усіх книгах світу!..
    (с) Луї Пастер


Користь вина у кожній краплі…

Вино з давніх давен вважається благородним напоєм. Доведено, що у невеликих розумних дозах воно благоприємно впливає на організм людини. Зігрітий сонячним промінням виноград даруватиме нектарові лише корисні властивості: цей алкогольний напій покращує роботу серцево-судинної системи,він здатний запобігти виникненню атеросклерозу. Також вино дуже корисно вживатиперед обідньою трапезою, стимулюючи роботу шлунково-кишечного тракту.

Вино – універсальний напій для будь-якої події!

Цей напій можна ознаменувати як один з найулюбленіших для кожного з нас! Вино прекрасно підійде для душевних посиденьок невеликого кругу людей, для шумної компанії, для істинних леді та стриманих чоловіків.

Цей напій підходить як для благородних страв з риби чи м’яса, такі для популярних фуршетних закусок чи десертів. Без хорошого вина не можливо уявити романтичний вечір!

Технологія виготовлення вина

Процес виготовлення такого напою непростий: після бродіння соку різних сортів винограду, готовий продукт із розтертого винограду звільнюється від цукру і насичується вуглекислим газом та алкоголем. Спирт сповільнює, а згодом і зупиняє бродіння. Саме в руках майстрів своєї справи з цього процесу отримується смачне вино.

Як обрати хороше вино ?

 Топ-3 поради від наших експертів длякожного

1. Дороге вино не завжди найкраще.

Поняття «найкращого напою» є досить розмитим. Є безліч показників, за яким можна найпопулярніший сорт опускати і підіймати по такому умовному рейтингу. Тому, важливіше знайти для себе те, єдине, котре ідеально відповідатиме критерію «ціна – якість».

2. Чи можназнайти пристойне вино за 250 грн в середньому?

Можна, звичайно. Однак для такої цінової політики краще обирати виробників з сусідніх країн, адже їхня продукції буде дещо дешевшою.Так, у нашому інтернет-магазині представлені, до прикладу, молдавські вина,котрі перевірені часом. Їх вподобає кожен.

3. Якщо у складі вказані «сульфіти». Чи варто купувати такі вина?
 На жаль, вино без сульфітів купити на сьогоднішній день практично неможливо. Варто знати, що сульфіти – це не ГМО. Це речовини, які додають для довшого зберігання алкогольних напоїв. І питання лише в тому, скільки додав їх виробник у свою продукцію.

Чим наш інтернет-магазин вирізняється з-посеред інших?

Купити якісне вино з доставкою сьогодні не проблема: Виможете знайти безліч інтернет-магазинів, котрі надають Вам таку можливість. Однак ми спрямовуємо свою роботу на те, щоб Ви отримали Ваше замовлення швидко, без зайвих переплат та непорозумінь.
Ми постійно оновлюємо асортимент нашого он-лайн каталогу для того, щоб Ви мали можливість купити алкоголь із магазинів Дьюті Фрі вже сьогодні!

Пропонуємо купити у нас вина:

  • Легенда вин Вина Комрата 3 л (LegendaVinului Vinuri de Comrat 3L);
  • Боставан 2 л (Bostavan 2L);
  • Вина Крісова.